BİYOTEKNOLOJİ

Biyoteknoloji; canlı materyallerin kullanımı ile ekonomik değeri olan ürünlerin Ar-Ge ve üretim süreçlerini kapsayan disiplinler-arası bir bilim dalı ve sektördür.

YAPAY ZEKÂ

Yapay Zekâ, bilgisayar veya kontrolündeki robotların farklı işlemleri zeki canlıları taklit ederek gerçekleştirebilme yeteneği ve kapasitesini geliştirip uygulayan teknoloji dalı ve sektördür.

UZAY

Uzay, evrende bulunan gök cisimleri arasındaki boşluğun adı olmakla birlikte bu alandaki araştırma, çalışma ve uygulamaları kapsayan bilim dalını ve sektörü de tanımlamaktadır.

ROBOTİK

Robotik, çağlar boyunca etkileşimli ilerleyişi hızlanarak devam eden bilimsel ve teknolojik gelişmelerin robotlar üzerinde bütünleşmesi ve uygulanmasını içeren bilim dalı ve sektördür.

NANOTEKNOLOJİ

Nanoteknoloji, atom boyutundaki yapıların fiziksel, kimyasal ve biyolojik niteliklerini değiştirerek yeni malzeme ve sistemler oluşturan bilim dalı ve sektördür.

STRATEJİK HİZMETLER

Stratejik Hizmetler, ilkin askerî ve politik konularda sunulan bireysel danışmanlıklarla başlayıp zamanla kurumlar ve ülkeler arasında da birçok konudaki kritik hizmetleri kapsayan sektördür.

BRAINS²

SPONSORLUK

TASAMWORLD ile TASAM BGC tarafından gerçekleştirilecek BRAINS²  TÜRKİYE, uluslararası standartlarda devam eden birçok etkinlik yapısı içinde düzenlenecektir. BRAINS² TÜRKİYE için sponsorluk/işbirliği sağlamanız, kurumunuzun ve Ülkemizin ortak vizyon, misyon ve beklentilerini teyit ederek şükranla karşılanacaktır.

Bize Ulaşın

T +90 (212) 635 61 51

F +90 (212) 532 58 82

Eski Ali Paşa Cd, No:20, Fatih, İstanbul

Pazartesi-Cuma: 09:00–18:00

Birlikte Çalışalım

BRAINS² TÜRKİYE için sponsorluk/işbirliği sağlamanız, kurumunuzun ve Ülkemizin ortak vizyon, misyon ve beklentilerini teyit ederek şükranla karşılanacaktır.